Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kontakt, vzkazy

18. 8. 2006

Petr Černoch

Chaloupky č. 79

Bystřice pod Hostýnem

768 61

Tel. 725 381 965

e-mail: cernochart@seznam.cz

Vážení návštěvníci zde můžete zanechat své komentáře, připomínky a kritiku. Děkuji.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Fakt pekné

(Jaja, 28. 8. 2006 12:43)

Ahojte členovia spoločnosti rovnako postihnutých:)) Peti, stránky máš veľmi pekné. Jediné, čo by som privítala, sú väčšie náhľady tvojich obrazov. Neviem ale, či to ten systém umožňuje. Ale msuím uznať, že z podobných stránok je táto jedna z tých lepších:)) Fandím ti. Včera som akurát jednej pani spomínala tvoj Hostín:)) Každopádne si nazabudnuteľný:))

Hmm

(Pablo, 28. 8. 2006 6:48)

Tak jsem se Petře musel po důkladné prohlídce ještě vrátit, abych ti napsal, že tak originální představení přátel z oboru jsem ještě neviděl. Větu o stejném postižení mám podobnou, ale ten zbytek, no klobouk dolů. Moc pěkné, děkuji.

No toto

(Pablo, 28. 8. 2006 6:39)

Nazdar Peťane, koukám, že to klaplo. To je dobře! Slova kritiky pro tebe nemám, tak jen snad děkuji za zařazení do oblíbených odkazů. Samozřejmě, že tě do oblíbených zařadím i já. Během týdne budu mít hotové nové stránky! Ty tvoje vypadájí opravdu super. Tak se měj.
Tytyty StanLee :o)

Nazdar Peter

(StanLee, 26. 8. 2006 9:01)

naozaj som rád, že sme sa osobne zoznámili v príjemnej atmosfére Dřevohostického zámku. Chvíľku si Vás viacerí budeme podľa priezvisk P.Černoch a P.Černošek pliesť. Ale ten, kto videl tvoju černošku "Dívka z kmene Hamarů" ten už bude vedieť , kto je ten pravý černoch na Morave (Prepáč Pablo ).
Maj sa pekne.

Ahoj Peťo,

(LeRa, 25. 8. 2006 22:46)

fakt pěkný stránky. Taky snad budu ty moje mít brzy hotový:o)))Tak a mám další místečko, kam budu ráda a pravidelně chodit koukat na pěkný dílka,která potěší:o)))Hezký den. 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA